Çözümlerimiz

Akıllı İş Çözümleri

Indelon bünyesinde bulundurduğu uzman ekibiyle kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel iş çözümleri üretmektedir.

1) Maden İşçisi Takip Sistemi

Kullandığımız Bluetooth Low Energy, eşsiz açı sinyal işleme yöntemi ve gelişmiş konumlandırma,algoritmalarına dayalı tescilli bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde personelize vereceğin hafif, dayanıklı yer belirleme cihazlarının şarj gereksinimi olmayacaktır.

2) Geçiş Sistemleri

Geçiş sistemlerinde farklı alternatif çözümler sunan Indelon, şeçkin markaların beğenisi almıştır. Bazı geçiş sistemi çözümleri; Turnike sistemleri, VIP turnike sistemleri, Parmak izi ve avuç içi geçiş sistemleri, Otopark sistemleri.

3) Yazılım Çözümleri

Indelon Teknoloji A.Ş. bünyesinde bulundurduğu uzman yazılım ekibiyle kurumsal firmalara profesyonel yazılım çözümleri sunmaktadır. Seçkin uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile kurumların ihtiyaç duyabileceği çözümler üretmektedir. Bugüne kadar ekibimiz veri tabanı sunucusu temelli istemci-sunucu sistemleri üzerine çeşitli projeler geliştirmiştir.

4) Donanım Çözümleri

Elterminalleri, barkod okuyucu, barkod yazıcı ve birçok OT/VT donanımlarında sektördeki öncü firmalarla çalışan indelon ,bu cihazların sahada entegrasyonu üzerine yazılım geliştirilmesi konusunda uzman ekiplerle çalışmaktadır.